Vyberte stránku

O nás 

Aramiel – můj příběh

vědomé V rámci svého života jsem si prošel mnohým – svatbami, rozvody, kariérou pracovní i sportovní, štěstím, smutkem. 

Já jsem přes 30 let vnímal vše jenom na vnější úrovni. Pocity jsem si tolik nebral a byl jsem v logice. Typický muž, který je posedlý sebou, úspěchy, soutěžemi. A kam to vedlo? K nespokojenosti …

Život mě naučil to vše otočit. Moje cesta je teď jasná – k spokojenosti! Darem na cestě bylo poznání úžasných nástrojů: mysl, srdce, tělo a vědomí. 

Žiju tuto cestu k spokojenosti dál a chci i vám předat dar vědomé vnitřní cesty.

Ve výsledku za svou cestu děkuji. I přesto, že jsem strávil přes 10 let ve zmatení, nacházím teď radost a lehkost téměř každý den. Jsem schopen uklidnit svou mysl. Jsem schopen se cítit hezky i uprostřed velké bouře kolem mě – finanční, pracovní, vztahové …

Mám pocit vědomí, že v tom nejsem sám. Je se mnou moje vnitřní bytost, které chce pro mě vždy to nejlepší. Vede mě dopředu intuicí na cestu, která je skutečně moje. 

S úpravou vnitřní cesty (myšlení a cítění) se mi upravují i okolnosti v životě. Do života mi vstupují skvělí lidé. Vztahy, které nefungovali, se opravují nebo mizí. 

Vím proto, že vnitřní naladění je důležité a dávám tomu energii každý den. Můžu tak být oporou pro ostatní v mém okolí, aby se se mnou cítili hezky.

Naše poslání

Ukážeme Vám, jaké jste nádherné bytosti. Kolik vnitřní krásy se v každém z vás schovává. Chceme Vám ukázat Vaší vlastní cestu k lehkosti a radosti.

Poznejte s námi  svůj vnitřní svět. Svět Vašich myšlenek a pocitů. Poskytneme Vám bezpečný prostor se otevřít dovnitř.  Můžete tak pracovat i se svými temnějšími stránkami. Jste schopni porazit své stíny! Vyneste je na světlo!

Pokud jste v životě v těžkých momentech, volá vás to se obrátit dovnitř. K poznání, co jste, co je pro vás důležité. Tehdy je čas za tím jít.

Náš tým Vám pak chce vést v rámci vnitřního poznání a přijetí. Chceme, abyste se cítili lehce a radostně. K tomu vede cesta vždy přes vnitřní spokojenost. Na tuto cestu nepotřebujete mnoho! Stačí vám nové poznání a prožití mocných nástrojů – mysli, srdce, těla a vědomí!

Poznej náš tým

Roman Jančiga (Aramiel)

Zakladatel, Instruktor

Jana Pozlovská

Instruktor

Ana Cociu

Prodej

Mirka Pribišová

Marketing

Adresa

Lidická 766/1, Praha 5 – Smíchov

Praha, 150 00 

Contact